تکان – ضربه ارسال تصویر ازدواج تحقیقات

تکان – ضربه: ارسال تصویر ازدواج تحقیقات استفاده اطلاعات اینترنت شبکه اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی امسال قیمت‌های نفت و طلا زیاد کردن می‌یابد؟

نفت خام و طلا سال نو میلادی را با قیمت‌های اوج شروع کردند ولی پرسش این است که آیا این کالاها در سال ۲۰۱۸ به روند افزایشی ادامه خواهند داد؟

امسال قیمت‌های نفت و طلا زیاد کردن می‌یابد؟

امسال قیمت های نفت و طلا زیاد کردن می یابد؟

عبارات مهم : افزایش

نفت خام و طلا سال نو میلادی را با قیمت های اوج شروع کردند ولی پرسش این است که آیا این کالاها در سال ۲۰۱۸ به روند افزایشی ادامه خواهند داد؟

به گزارش ایسنا به نقل از اویل پرایس، تحلیلگران در مورد این کالاها نظراتشان را بیان کرده اند.

امسال قیمت‌های نفت و طلا زیاد کردن می‌یابد؟

قیمت های نفت در حدود ۶۰ دلار می ماند، ولی ممکن است تا رکورد پایین ۳۰ دلار سقوط کند

قیمت های نفت برنت و وست تگزاس اینترمدیت به دنبال روند صعودی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷، جهت نخستین بار از ژانویه سال ۲۰۱۴ در نخستین روز معاملات سال میلادی جاری در بالای ۶۰ دلار در هر بشکه گشوده شدند.

اول هانسن، مدیر استراتژی کالا در ساکسو بانک انتظار دارد برنت در آخر سال میلادی جاری در ۶۰ دلار بایستد که پایین تر از ۶۷ دلار در هر بشکه قیمت کنونی هست، لیکن نگرانی ها نسبت به تعادل عرضه و تقاضا مانع رشد زیاد قیمت ها خواهد شد.

نفت خام و طلا سال نو میلادی را با قیمت‌های اوج شروع کردند ولی پرسش این است که آیا این کالاها در سال ۲۰۱۸ به روند افزایشی ادامه خواهند داد؟

به گفته وی، با توجه به تاثیری که عوض کردن عرضه یا تقاضای چند صد هزار بشکه نفت در روز بر قیمت وجود دارد، این ریسک به خصوص در نیمه اول سال ۲۰۱۸ دیده می شود که قیمت ها به سطح پایین تری کم کردن پیدا کند و نفت برنت احتمالا به جای ۶۰ تا ۷۰ دلار، در محدوده ۵۰ تا ۶۰ دلار معامله می شود. انتظار می رود تا آخر سال، نفت برنت ۶۰ دلار در هر بشکه و وست تگزاس اینترمدیت سه دلار کمتر، در ۵۷ دلار در هر بشکه معامله شود.

تحلیلگران در شرکت مدیریت دارایی آموندی خوش بینی بیشتری نشان داده و آینده نگری می کنند دورنمای نفت تا حدودی ثابت بماند و هر بشکه نفت برنت تا آخر سال در محدوده ۶۰ تا ۶۵ دلار معامله شود. با این همه اگر تولید شیل آمریکا به میزان چشمگیری زیاد کردن پیدا کرده و به حدود ۱۱ میلیون بشکه در روز افزایش کند، این محدوده ممکن است به ۳۰ تا ۵۰ دلار عوض کردن پیدا کند. در کوتاه مدت مساله عرضه شیل آمریکا عامل کلیدی محسوب می شود و ممکن است در نشانه قیمت جهت سال ۲۰۱۸ عوض کردن ایجاد کند. با این همه زیاد کردن ناگهانی تولید نفت شیل آمریکا مبنای سناریوی این شرکت نیست.

جیمز باتلر، مدیر تحقیقات در شرکت” ETF سکیوریتیز” پیش بینی کرد تولید نفت آمریکا امسال به رکورد بالایی افزایش کند و از اوجی که پیش از جنگ قیمت سال ۲۰۱۴ رسیده بود، فراتر رفته و به بالای ۱۰ میلیون بشکه در روز افزایش می کند که آخرین بار در سال ۱۹۷۰ مشاهده شده است بود. وی انتظار دارد قیمت ها در سال ۲۰۱۸ بین ۴۵ تا ۶۰ دلار بماند، با این همه تنش های ژئوپلتیکی قابل توجه در خاورمیانه ممکن است زیاد کردن قیمت موقتی را به دنبال داشته باشد.

امسال قیمت‌های نفت و طلا زیاد کردن می‌یابد؟

احتمال سقوط قیمت طلا تا مرز ۱۲۰۰ دلار در سال ۲۰۱۸

قیمت طلا درست در آستانه فرا رسیدن سال میلادی به بالای مرز روانی مهم ۱۳۰۰ دلار افزایش کرد. لوکمان اوتونوگا، تحلیلگر شرکت FXTM اعتقاد است این فلز در نخستین روز معامله سال ۲۰۱۸ عملکرد فوق العاده مثبتی داشته هست. تصویر فنی طلا به شدت مثبت به نظر می رسد و این فلز در آستانه رسیدن به سطح ۱۳۲۰ دلار واقع شده است است و اگر از این قیمت عبور کند ممکن است تا رکورد ۱۳۵۰ دلار و ۱۳۷۰ دلار پیش رود.

نفت خام و طلا سال نو میلادی را با قیمت‌های اوج شروع کردند ولی پرسش این است که آیا این کالاها در سال ۲۰۱۸ به روند افزایشی ادامه خواهند داد؟

همچنان که بازار وارد سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ شده است هست، قیمت طلا احتمالا به خوبی حمایت می شود، البته به شرطی که دلار همچنان روند نزولی را طی کند. در حالی که دلار در معرض ترساندن کم کردن ارزش بیشتری قرار گرفته هست، سرمایه گذاران به این عنوان فکر می کنند که آیا کم کردن مالیات آمریکا رشد اقتصادی را برخواهد انگیخت.

ولی جیمز هیوز، تحلیلگر ارشد بازار در شرکت “اکسی تریدر” اظهار کرد: طلا از جایگاه خود به عنوان دارایی امن در سال ۲۰۱۷ عقب نشست که ممکن است باعث شود قیمت این فلز امسال کم کردن پیدا کند. کم کردن ریسک های ژئوپلتیکی و ثبات سیاست های بانک مرکزی به معنای آن خواهد بود که نیاز چندانی جهت طلا به عنوان دارایی مطمئن وجود ندارد. در نتیجه اگرچه این فلز در کوتاه مدت زیاد کردن قیمت پیدا کرده، ولی در صورت عدم وجود عوامل حمایت کننده در ادامه سال، احتمال عقب نشینی آن به سطح ۱۳۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

امسال قیمت‌های نفت و طلا زیاد کردن می‌یابد؟

تحلیلگران در بانک آمریکایی گلدمن ساکس آینده نگری منفی تری جهت قیمت طلا داشته و انتظار دارند طلا تا اواسط سال ۲۰۱۸ به علت زیاد کردن زیاد قیمت های بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا، استمرار رشد نیرومند تولید ناخالص داخلی در بازارهای توسعه یافته و عدم شدت یافتن ریسک های ژئوپلتیکی، به ۱۲۰۰ دلار در هر اونس سقوط کند. این بانک اعلام کرده آینده نگری ما از قیمت هر اونس طلا در سه ماه آینده ۱۲۲۵ دلار، در شش ماه آینده ۱۲۰۰ دلار و در ۱۲ ماهه آینده ۱۲۲۵ دلار است.

واژه های کلیدی: افزایش | آمریکا | میلادی | آمریکایی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs