تکان – ضربه ارسال تصویر ازدواج تحقیقات

تکان – ضربه: ارسال تصویر ازدواج تحقیقات استفاده اطلاعات اینترنت شبکه اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری زنی که بوی ادکلن سرقتی می داد!

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: زنی که عطر و ادکلن فروشگاه‌های شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را دزدی می‌کرد، به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری زنی که بوی ادکلن سرقتی می داد!

دستگیری زنی که بوی ادکلن سرقتی می داد!

عبارات مهم : فروشنده

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: زنی که عطر و ادکلن فروشگاه های شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را دزدی می کرد، به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، سرهنگ محسن آزادبخت اظهار کرد: پنجشنبه هفته گذشته یک فروشنده ادکلن با مراجعه به کلانتری ۱۲۳ نیاوران گزارش دزدی از فروشگاهش را به ماموران کلانتری اعلام کرد.

وی افزود: فروشنده فروشگاه عطر و ادکلن که در یک پاساژ مشغول به فعالیت هست، راجع به نحوه دزدی از فروشگاهش گفت که زنی با قیافه کاملا موجه و شیک پوش بابت خرید عطر به مغازه اش مراجعه کرده و در حالی که از عطر و ادکلن اطلاعات کافی داشته، شروع به صحبت و آزمون کردن عطر ها و پرسیدن قیمت آن ها می کند.

دستگیری زنی که بوی ادکلن سرقتی می داد!

سرهنگ آزادبخت افزود: این شاکی در ادامه مدعی شد این زن که قصد خرید از فروشگاه را داشته هست، سر او را با صحبت کردن و آزمون انواع ادکلن گرم کرده و از او ادکلنی به ارزش ۳۵۰ هزار تومان را دزدی می کند.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: ماموران تجسس کلانتری با اطلاعات به دست آمده به وسیله فروشنده متوجه صورت ظاهری زن سارق می شوند.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران گفت: زنی که عطر و ادکلن فروشگاه‌های شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را دزدی می‌کرد، به وسیله پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی در ادامه گفت: بعد از بررسی های ماموران کلانتری مشخص می شود متهم زنی آشنا شده است است که از مدتی پیش به این کار روی آورده و چندین مورد شکایت دیگر نیز از او صورت گرفته هست، در مرحله بعدی تحقیقات از شاکی خواستیم که به مجتمع برگردد تا در صورت دیدن متهم ماموران کلانتری را خبر کند، همچنین ماموران تجسس کلانتری با کسبه و اهالی پاساژ مذکور در رابطه با اینکه اگر متهم را دیدند، آن ها را در جریان عنوان قرار دهند، صحبت کردند.

سرهنگ آزادبخت در ادامه افزود:صبح امروز نگهبان پاساژ در تماس با ماموران کلانتری، آن ها را در جریان مراجعه دوباره متهم قرار داد و با حضور پلیس در محل متهم بازداشت می شود.

رئیس کلانتری ۱۲۳ نیاوران در آخر با اشاره به اینکه متهم با وجود فیلم دوربین مداربسته لب به اعتراف گشوده بود، توضیح داد: متهم از مدتی پیش با مردی آشنا شده است که او را با عطر و ادکلن آشنا کرده است و از او خواسته تا با روش سرگرم کردن فروشندگان عطر و ادکلن گرانقیمت را دزدی کند و برایش بیاورد، تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

دستگیری زنی که بوی ادکلن سرقتی می داد!

واژه های کلیدی: فروشنده | عطر و ادکلن | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs