تکان – ضربه ارسال تصویر ازدواج تحقیقات

تکان – ضربه: ارسال تصویر ازدواج تحقیقات استفاده اطلاعات اینترنت شبکه اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ ادعاهایش علیه کشور عزیزمان ایران را تکرار کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای خصمانه خود علیه کشورمان بار دیگر مدعی شد که از مردم کشور عزیزمان ایران حمایت می‌کند.

ترامپ ادعاهایش علیه کشور عزیزمان ایران را تکرار کرد

ترامپ ادعاهایش علیه کشور عزیزمان ایران را تکرار کرد

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای خصمانه خود علیه کشورمان بار دیگر مدعی شد که از مردم کشور عزیزمان ایران حمایت می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی کاخ سفید، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا در مراسم سالیانه صبحانه دعای ملی به زعم خود به حمایت از مردم ایران، کوبا، ونزوئلا و کره شمالی پرداخت و در عین حال در ادعایی بی اساس و خصمانه گفت: ما می دانیم که میلیون ها نفر در ایران، ونزوئلا، کو با، کره شمالی و کشورهای دیگر از وجود حکومت های سرکوبگر و خشن زحمت می برند. آمریکا در کنار این مردم ایستاده است.

رئیس جمهور آمریکا پیش از این نیز این ادعاهای نخ نما و واهی خود را علیه کشورمان مطرح کرده و به خاص در جریان بعضی اعتراض ها در چند شهر کشور عزیزمان ایران که در دی ماه اتفاق افتاد، با تکرار ادعاهای خود به دخالت در امور داخلی کشورمان پرداخت.

ترامپ ادعاهایش علیه کشور عزیزمان ایران را تکرار کرد

همچنین، وی در حالی مدعی حمایت از مردم کشور عزیزمان ایران است که از وقت روی کار آمدنش با انواع مانع تراشی ها در مسیر اجرای تعهدات واشنگتن ذیل برجام از بهره مند شدن ایرانی ها از منافع اقتصادی مورد انتظار از توافق هسته ای جلوگیری می کند. این در حالی است که طبق این توافق آمریکا باید از هر اقدامی که مانع از عادی سازی روابط اقتصادی با کشور عزیزمان ایران می شود پرهیز کند.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان پیش از این و در متنی که در توئیتر خود منتشر کرده بود در تصویر العمل به چنین حمایت هایی نوشت: ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) روش عجیبی جهت نشان دادن “احترام” به ایرانی ها دارد: از زدن برچسب “یک ملت تروریستی” به آنها و اعمال ممنوعیت جهت سفر آنها به آمریکا تا توهین های کوچک به نام خلیج فارس. ولی قابل توجه تر از همه، “کمک کردن به آنها (مردم ایران)” از طریق محروم کردن آنها از مزایای اقتصادی برجام است.

رئیس‌جمهور آمریکا با تکرار ادعاهای خصمانه خود علیه کشورمان بار دیگر مدعی شد که از مردم کشور عزیزمان ایران حمایت می‌کند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | اقتصادی | رئیس جمهور | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs