تکان – ضربه ارسال تصویر ازدواج تحقیقات

تکان – ضربه: ارسال تصویر ازدواج تحقیقات استفاده اطلاعات اینترنت شبکه اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی هر مقامی اشتباه کرد محاکمه شود، آیا لاپوشانی؟ / جعفرزاده

غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن آبادی، نماینده‌ی مردم رشت و نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی، ضمن اظهار نظر درباره‌ی پرونده‌ی دو مداح مشهور گفت: چه

هر مقامی اشتباه کرد محاکمه شود، آیا لاپوشانی؟ / جعفرزاده

جعفرزاده: هر مقامی اشتباه کرد محاکمه شود، آیا لاپوشانی؟

عبارات مهم : انقلاب

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده ی مردم رشت و نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی، ضمن اظهار نظر راجع به ی پرونده ی دو مداح مشهور گفت: چه اشکالی دارد که کسی در هر مقام و مسوولیتی، دختر یا پسر هر آدم بزرگی خطایی کرد، بیاید و محاکمه شود. آیا لاپوشانی کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی، در مورد اینکه آیا درمورد دو مداح دستگیر شده است خبر جدیدی دارد یا خیر گفت: آن دو مداح، یا هر مداح، یا هر فرمانده ی سپاهی، یا هرکس دیگری که دچار تخلف می شد، چه خوب بود که این را مخفی اش نمی کردیم. به خدا هیچ ضرری نیست؛ نشان می‎داد که ما مردم را محرم می دانیم نه نامحرم. مردم را محرم بدانیم. اصلا رمز موفقیت ما سال ۵۷ و هشت سال دفاع مقدس، محرم دانستن مردم بود.

هر مقامی اشتباه کرد محاکمه شود، آیا لاپوشانی؟ / جعفرزاده

او در ادامه افزود: چه اشکالی دارد که کسی در هر مقام و مسوولیتی، دختر یا پسر هر آدم بزرگی، خطایی کرد بیاید و محاکمه شود. آیا لاپوشانی کنیم. اشکالش در چیست؟ خب مردم این جور اعتمادشان زیاد می شود. اگر ما بیاییم و لاپوشانی کنیم، پرونده اش را ببندیم، بزن و بگیر کنیم، مردم اعتمادشان کم می شود. ما باید بگوییم که این نظام، که از برکت خون ۲۳۰ هزار شهید تشکیل شده است هست، با هیچ کس تعارف ندارد. هرکسی خیانت به آرزوی بزرگ های نظام و انقلاب کرد، انقلاب با او برخورد می کند. این می خواهد برادر فلان مقام باشد یا فرزند فلان شخص باشد. اگر این کار را نکنیم طبیعی است که بعدها مردم دیگر به نظام اعتماد نمی کنند.

این نماینده ی مجلس راجع به ی کم شدن اعتماد مردم به رسانه ها گفت: الان معمولا هرکسی که اینجا می آید از آزادی رسانه صحبت می کند، بگذارید رک به شما بگویم، من ولنگاری رسانه را قبول ندارم ولی آزادی رسانه باید وجود داشته باشد. رسانه ها باید بتوانند که حرف بزنند. این ها از شعارهای انقلاب ما بود؛ مایی که سال ۵۷ در خیابان بودیم همین ها را به مردم قول دادیم. ما می خواهیم هنوز قول های سال پنجاه و هفتمان عملی شود. اصرار داریم قول هایی که سال ۵۷ دادیم، آنها عملیاتی شود.

غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن آبادی، نماینده‌ی مردم رشت و نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی، ضمن اظهار نظر درباره‌ی پرونده‌ی دو مداح مشهور گفت: چه

وی راجع به ی اینکه آیا فکر می کند تا چند ماه آینده که سالگرد ۴۰ سالگی این انقلاب هست، آن وعده ها در این چندماه محقق خواهد شد یا خیر، گفت: فکر می کنم که باید تلاشمان را بکنیم که محقق شود. ما باید قول هایی که منطقی و معقول و مشروع بودند را محقق کنیم، هر قولی را نه، یک سری جهت خودشان یک چیزهایی گفته اند، به عنوان نمونه ما پول برق نمی گیریم یعنی چه؟ پول آب نمی گیریم یعنی چه؟ مگر می شود؟ کشور را ما بعد با چه چیزی اداره کنیم؟ با دعا؟ طلسم؟ نمی شود که. ولی آن سوی قصه باید قول های معقول و منطقی را عملی کنیم؛ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی باید ۱۰۰ درصد تحقق پیدا کند. خدمات باید ارزان در اختیار مردم قرار گیرد.

ایمن آبادی در تصویر العمل به این پرسش که آموزش و پرورش باید کلا رایگان باشد و این امر با کم کردن بریز و بپاش ها امکان تحقق خواهد داشت، گفت: ببینید اینکه آموزش باید رایگان در اختیار مردم قرار گیرد، بعد تمامی این مدارس غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد و این ها همه غیر قانونی هست. احتمال دارد که شما بگویید اختیارش با مردم هست. من یک پیشنهاد به شما می دهم، به عنوان کسی که قانون اساسی چهل کشور دنیا را خوانده هست، مسکن در آلمان حق است یا نه؟ مسکن در آلمان ارزان تر است یا در ایران؟ در آلمان، مفت هست، حق نیست ولی مفت هست. ما در کشور عزیزمان ایران گفتیم مسکن حق است ولی به قیمت فروش کلیه. این دوتا با هم کمی تفاوت دارد، خدمات باید ارزان داده شود، اگر کشور بتواند درآمد درست و حسابی داشته باشد، درآمدی که براق باشد و بتواند در اختیار مردم قرار گیرد، من به شما قول خواهم داد که مردم در رفاه بیشتری باشند.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه راجع به ی اینکه ما جهت ۹دی، دهه ی فجر و بازسازی حرم امام خمینی، چقدر هزینه کرده ایم، گفت: ببینید در هزینه ها باید یک اولویت بندی شود. اگر اولویت بندی را انجام ندهیم، طبیعتا با مردم دچار مسئله خواهیم شد. من فکر می کنم نخستین کار این است که اولویت بندی شود؛ اگر این کار صورت گیرد، براق سازی می شود. فکر می کنم که براق سازی بهتر از همه چیز هست. ما یک چیزهایی را فکر می کنیم که به نفع نظام انجام می‎ دهیم، ولی دقیقا به ضرر نظام است و من خوف از این دارم که زمانی متوجه شویم که اینها به نظام ضربه زد که خدای ناکرده، دیر شده است باشد.

هر مقامی اشتباه کرد محاکمه شود، آیا لاپوشانی؟ / جعفرزاده

او در پاسخ به اینکه آیا قول می دهد که امسال را پیگیری کند که چقدر قرار است هزینه شود، گفت: صد درصد. من خودم عضو کمیسیون برنامه و بودجه ام. اگر قول هم ندهم کتابچه اش زیر دستم است.

ایسنا

غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن آبادی، نماینده‌ی مردم رشت و نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی، ضمن اظهار نظر درباره‌ی پرونده‌ی دو مداح مشهور گفت: چه

واژه های کلیدی: انقلاب | رسانه ها | لاپوشانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs