تکان – ضربه ارسال تصویر ازدواج تحقیقات

تکان – ضربه: ارسال تصویر ازدواج تحقیقات استفاده اطلاعات اینترنت شبکه اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی سفید بالک‌ها به روحیه کودکان آسیب می‌زند / عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هجوم سفیدبالک‌ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر منفی بر روحیه کودکان دارد. 

سفید بالک‌ها به روحیه کودکان آسیب می‌زند / عضو شورای شهر تهران

عضو شورای شهر تهران: سفید بالک ها به روحیه کودکان آسیب می زند

عبارات مهم : ایران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هجوم سفیدبالک ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر منفی بر روحیه کودکان دارد.

به گزارش ایلنا، حجت نظری با اشاره به گزارش مدیرعامل شرکت پار ک ها و فضای سبز و مدیر موسسه گیاه پزشکی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: کارها شما خوب و مناسب بوده هست، ولی واقعیت این است که نتوانسته در مبارزه با سفیدبالک ها موثر باشد و شما چه برنامه ای در کوتاه مدت و بلندمدت جهت کنترل این آفت دارید؟

سفید بالک‌ها به روحیه کودکان آسیب می‌زند / عضو شورای شهر تهران

او ادامه داد: در سراسر شهر شاهد نوارهای زرد رنگ جهت مبارزه با سفید بالک ها هستیم که به نظر می رسد بین 25 تا 30 درصد جهت مبارزه با این آفت موثر باشد. هرچند به نظر در تعویض نوارها کوتاهی شده است و به ندرت عوض می شوند و از مسئولان ذیربط تقاضا داریم راهکارهای بلندمدت جهت کنترل این آفت ارائه دهند.

در ادامه خداکرمی عضو کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر گفت: این گزارش ها زیاد تصویر و اسلاید بوده و هیچ آمار کمی در آنها به چشم نمی خورد.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هجوم سفیدبالک‌ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران تاثیر منفی بر روحیه کودکان دارد. 

شهربانو امانی عضو کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه هجوم سفیدبالک ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران بر روحیه کودکان تاثیر منفی دارد گفت: درختانی که موجب ایجاد این مگس ها شده است اند باید مشخص شود چه زمانی کاشته شده است و چگونه به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده اند و هرکس که پیمانکار بوده باید در این زمینه پاسخگو باشد.

واژه های کلیدی: ایران | کنترل | کودکان | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs