تکان – ضربه ارسال تصویر ازدواج تحقیقات

تکان – ضربه: ارسال تصویر ازدواج تحقیقات استفاده اطلاعات اینترنت شبکه اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «هزارپا» به اکران نوروزی می‌رسد؟

ابوالحسن داودی گفت: با تمام شدن مراحل فنی فیلم «هزارپا» درصورتی که شرایط مناسب باشد، آن را جهت اکران نوروزی ارائه می‌کنم.

«هزارپا» به اکران نوروزی می‌رسد؟

«هزارپا» به اکران نوروزی می رسد؟

عبارات مهم : نمایش

ابوالحسن داودی گفت: با تمام شدن مراحل فنی فیلم «هزارپا» درصورتی که شرایط مناسب باشد، آن را جهت اکران نوروزی ارائه می کنم.

این کارگردان سینما که اخیرا فیلم «هزارپا» را ساخته ، ولی متقاضی نمایش آن در جشنواره فیلم فجر نبود، در گفت وگویی با ایسنا راجع به اوضاع اکران این فیلم بیان کرد: «هزارپا» مراحل نهایی خود را طی می کند و تقریبا تا دو هفته آینده صداگذاری و دیگر کارها فنی آن به آخر می رسد و درصورت مساعد بودن اوضاع آنرا جهت اکران نوروزی ارائه خواهیم کرد.

«هزارپا» به اکران نوروزی می‌رسد؟

داودی راجع به نمایش ندادن فیلم خود در جشنواره فجر هم اظهار کرد: مسئله من رساندن فیلم به جشنواره نبود چون از ابتدا اعلام کرده بودم براساس تجربه و تشخیص خودم ترجیح می دهم «هزارپا» بدون نمایش در جشنواره فجر به اکران عمومی برسد؛ این در حالی است که بسیاری دیگر از فیلم هایم در وقت شرکت در جشنواره و نیز اکران عمومی با استقبال مخاطبان روبرو شده است است ولی جهت این فیلم به نظر بهتر بود بی واسطه جشنواره بعد از ساخت به اکران عمومی برسد.

او ادامه داد: این مسئله هم ارتباطی به خوب یا بد بودن جشنواره فجر ندارد چون جشنواره فیلم فجر به هر حال شاخصه هایی دارد که جهت بعضی فیلم ها بافایده است و جهت بعضی دیگر از فیلم ها بافایده نیست. جهت من براساس تجربه مستقیمی که داشتم و اینکه فیلم «زادبوم» با وجود چهار جایزه ای که از همین جشنواره گرفت، دچار حاشیه شد و چند سال در محاق توقیف قرار گرفت، عقل حکم می کرد که از یک سوراخ دوبار گزیده نشوم.

ابوالحسن داودی گفت: با تمام شدن مراحل فنی فیلم «هزارپا» درصورتی که شرایط مناسب باشد، آن را جهت اکران نوروزی ارائه می‌کنم.

داودی راجع به پخش کننده فیلم «هزارپا» هم گفت: با توجه به اینکه آقای سرتیپی در ساخت فیلم همکاری داشته، مسئولیت پخش بر عهده ایشان قرار گرفته است.

وی همچنین راجع به بعضی شایعات مبنی بر اینکه بیشتر، فیلم هایی که در جشنواره موفق به کسب جایزه شدند امکان نمایش در اکران نوروزی را پیدا می کنند، اظهار کرد: بنا به تجربه و سابقه ای که در شورای صنفی نمایش دارم می گویم که ابراز چنین محدودیتی جهت دیگر فیلم ها کاملا غیرقانونی است آیا که در هر زمانی از جمله اکران نوروزی هنگامی که قرار است فیلمی اکران شود براساس عرضه و تقاضایی که میان صاحب فیلم و سینمادار وجود دارد کارها دنبال می شود و در این میان شورای صنفی نمایش حق دخالت ندارد بلکه فقط نظارت می کند؛ بنابراین چنین پرسشها و اظهاراتی براساس قانون و قاعده نیست و اگر اتفاق بیفتد یا براثر فشارها، و اعمال نظرهای بیرونی و فراقانونی است و یا قاعده ای غیرقانونی بر اساس منافع که قابل بررسی و پیگیری است.

«هزارپا» به اکران نوروزی می‌رسد؟

واژه های کلیدی: نمایش | نوروزی | جشنواره | اکران عمومی | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

«هزارپا» به اکران نوروزی می‌رسد؟

«هزارپا» به اکران نوروزی می‌رسد؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs